Případy naší kanceláře – Kancelář pro uvádění zpráv na pravou míru

Případy z naší kanceláře

Nelinka Horňáková

Na internetu jsme chytili zajímavou zprávu od Nelinky Horňákové. Ta podle svých slov udělala špatnou zkušenost a hledá někoho pro hromadnou žalobu.

pokračování...

Hezký příklad polopravdy

Taky jsme s manželkou žili v takto bláhové představě. Typový dům jsme nechtěli, ale dům dle našich představ. Na schůzce nám manažer řekl, že to není problém. My měli rozpočet 3 mil. Kč. Pouze nám řekl, jak může být...

pokračování...

Advokátka Juráčková aneb narazili jsme na obrovský podvod?

Prvý podnět, který jsme od Vás k přezkoumání obdrželi bylo prošetření podezřelých příspěvků, které až nekriticky vychvalovali práci advokátky Juráčkové.

pokračování...

Malý návod jak poznat velkého Trolla

V tomto případě jsme neprošetřovali konkrétní jeden případ. Spíše Vám chceme předat návod, jak poznat příspěvek napsaný Trollem a jak sebou nenechat manipulovat. Nasbírali jsme tuto zkušenost na desítkách příkladů a snad Vám tedy přijde vhod.

pokračování

Hypotéku nám nevyřídili…

Shledali jsme toto téma za zajímavé a s nadšením se tedy vydali bádat. Zajímalo nás, proč mnozí hypotéku v ES najdou a někdo jiný nikoliv?

pokračování...

Projekt pořídím za 30.000 Kč

Někdo říká, že projekt lze pořídit za 30.000 Kč, někdo jiný zase, že projekt stojí 300.000 Kč, jak to tedy je?

pokračování...

Když odstoupíte od smlouvy budete platit obrovskou sankci

Mnoho příspěvků, které jsme našli toto tvrdí velmi podobně. Opravdu? Tedy pustili jsme se do šetření, jak to se sankcí v Ekonomkách je.

pokračování...

Zaplatil jsem 200.000 za nic, ani nekopli do země…

Asi úplně nejčastější příspěvek v nejrůznějších diskuzích, na který jsme stále naráželi. Příspěvky stejné jen částka se mění.

pokračování...
starší případy