O nás

O nás

Něco málo o naší kanceláři

Jak to vše začalo? V podstatě to na úplném začátku byl jakýsi druh recese, vtipu. Některé kauzy, které se objevovaly v některých diskuzí na internetu byly minimálně zajímavé, jiné zas na první pohled odstrašující. A tak jsme začali některé věci odkrývat, a postupně jsme zjistili, že se podobáme příběhu z jedné satirické knihy.

V civilním životě jsme kamarádi různých profesí. Trollování a manipulaci internetu považujeme za velké nebezpečí dnešní doby. Zvláště to placené Ruským státem, ovlivňující volby v Česku, Evropě či třeba USA. Trollování však nevymyslel žádný stát. Trollování a útoky na konkurenty vznikly dávno v komerční sféře. A také v komerční sféře se tento jev nejlépe poznává.

Z různých důvodů máme blízko k Ekonomickým stavbám. Ty pro svůj mimořádný úspěch přitahují trolly všech druhů po mnoho let. Ekonomické stavby nám otevřely své informace a my jsme tak mohli vytvořit tento projekt, kde Vám jednotlivé techniky manipulace internetu ukážeme. A protože je naším vzorem dílo s mimořádně laskavým humorem a poetikou budeme se také my snažit být Vám průvodcem spíše veselým nežli vážným.

Váš doktor Vlach, Jirka Očko, teta Kateřina a další…

Naše filozofie

Snažíme se být objektivní, snažíme se upozornit na podvodníky a trolly. Ale závěr si stejně každý čtenář musí nakonec udělat sám.