Kateřina Kloudová,

učebnicový příklad trolla

Zadání případu

Narazili jsme na zajímavý příspěvek a dokonce vzácně podepsaný. Kateřina Kloudová hledá spojence pro soud, který jí právě čeká. Tedy konečně jméno a konečně možnost začít pátrat po všech okolnostech.

Naše pátrání

Kateřina Kloudová byla opravdu klientem ES. V roce 2013 objednala dům podle náročného individuálního projektu. Nic neobvyklého na samém začátku.

Od společnosti Chytrý nájem s.r.o. si Kateřina Kloudová půjčila dvě půjčky. Půjčku 170.000 Kč na zálohu ke stavbě domu a 250.000 Kč na pozemek. V době, kdy o půjčky žádala, vystupovala jako velmi úspěšná podnikatelka, která na celý dům vydělá za tři roky a jen teď zrovna investovala do své firmy. Také její nároky na dům byly značně nadstandardní.

Podivnosti přišly celkem záhy. Dne 10.11.2013 vysvětluje Kateřina Kloudová své nízké daňové přiznání ”Jako schválně snížené.” A ujišťuje, že pro hypotéční úvěr se zaměstná ve své společnosti a bude mít příjem dostatečný. Vždyť přeci peníze nejsou žádný problém.

10.11.2013 – Kateřina Kloudová píše

Ale byly.

Projekt náročného domu podle zadání klientky byl hotový. Stavební povolení připravené. Zbýval poslední krok. Uzavřít smlouvu s E.ON a zaplatit připojovací poplatek 12.000 Kč. Jenže bohatá podnikatelka Kateřina Kloudová těch 12.000 Kč nemá.

17.3.2014 – Kateřina Kloudová píše

... jojo, devatero řemesel – desátá bída ale pravdou je, že dějiny píší vítězové, i když se zase říká dočkej času jako husa klasu, tak jsem zvědavá, jak tohle všechno dopadne...

 

Pátrání pokračuje

Také skutečné zdanění opravdového příjmu, či zaměstnání ve své vlastní společnosti se nekoná. Vše, co Kateřina Kloudová původně deklarovala, když chtěla získat půjčku na úhradu 170.000 Kč zálohy a na zakoupení pozemku se rázem ukázalo jako nepravda či dokonce záměrný podvod.

Nejprve tak 4.1.2014 píše o novém investorovi, který přichází k ní do firmy. Aby 16.1.2014 již psala o tom, že nechce hypotéku a že žádá o převod projektu do programu Chytrý nájem.

4.1.2014 – Kateřina Kloudová píše

16.1.2014 – Kateřina Kloudová píše

Bohužel z bohaté úspěšné podnikatelky se vyklubala podvodnice, která své půjčky nikdy nezaplatila. Nechala si pozemek koupený za půjčené peníze. Nechala si projekt, který nikdy nezaplatila. A jednoduše přestala zcela komunikovat.

V roce 2015 pak na sebe podává tato výtečnice insolvenční návrh a končí v osobním bankrotu. Z insolvence je patrné, že stejně jako Ekonomické stavby s.r.o. ošidila dalších 11 společností.

GE Money Bank o 45.056 Kč
Chytrý nájem o 816.548 Kč
Profit Credit o 149.276 Kč
T-Mobile o 2.000 Kč
Českou spořitelnu o 689.868 Kč
Home Credit o 35.760 Kč
Via SMS o 11.581 Kč
Českou správu sociálního zabezpečení o 23.344 Kč
Citibank o 77.140 Kč
Friendly Finance o 14.592 Kč
Diners Club o 68.065 Kč

https://isir.justice.cz/isir/ueu/evidence_upadcu_detail.do?id=292adda3-427b-4878-8deb-41df18df396a – sekce přihlášky

Skoro by se jednomu mohlo zdát, že ona okradla každého, kdo jí půjčil nebo nedostal zaplaceno za poskytnuté služby...

Hodnocení doktora Vlacha

Výčet dluhů spíše než na úspěšnou podnikatelku ukazuje na podvodníka. Už to tak na českém internetu bývá, že o slušnosti nejhlasitěji mluví ti nejméně slušní. Právem se nejvíce ohání ti, kteří před spravedlností kličkují celý život. Pamatujme si to, až zase v diskusích někoho takového “čistého” potkáme.

Kateřina Kloudová je klasický příklad trolla. Ke stavbě domu přistupovala od počátku naprosto nesolidně. Za cizí peníze si nechala koupit pozemek a vyprojektovat drahý dům. Mluvila o velkých budoucích příjmech a sama v té době vytloukala půjčku půjčkou. Podvodem získala peníze a dnes se snaží jako internetový troll získat sympatie a oporu na internetu.

Pro své chování je zařazena v Bílé knize ES. Je obžalovaná s vážnými důsledky. Pro podvod může přijít o svobodu. Roky své závazky neřešila. Dnes se zoufale snaží najít oporu u každého, kdo se nechá do průšvihu stáhnout společně s ní. Spravedlnosti však Kateřino Kloudová jde unikat jen chvilku. Nakonec Vás spravedlnost dohnala.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *