Advokátka Juráčková aneb parazit může mít i kabát advokáta.

Zadání případu

Odhalování internetových nepravd nás často skvěle pobaví. Občas však také šokuje. Příběh advokátky Juráčkové byl ten druhý případ. Přitom vše začalo tak nenápadně. Na internetu se opakovaně objevoval příspěvek podezřele vychvalující práci konkrétní jedné advokátky.

“Advokátka Juráčková Vám rozhodně pomůžete nic neplatit …. a všechny spory vyhrála …je to to nejlepší, co Vás mohlo potkat.“

Stejný příspěvek vkládaný na různé servery různými lidmi na nás od začátku působil jako říhnutí internetového trolla. Tak jsme se pustili do šetření.

Naše pátrání – fáze č.1

Pokud se stejný příspěvek objevuje na různých serverech, jde o úkaz vždy podezřelý. Pokud stejný příspěvek podepisují různá jména, pak je činnost trolla prakticky jistá.

V případě propagace advokátky Juráčkové se nám podařil skvělý kousek. Přes administrátory dvou spřátelených serverů jsme zjistili, že za několika různými identitami několika různých lidí se skrývá jedna stejná IP adresa počítače. Tedy všechny ty příspěvky nepíší různí lidé, ale jeden z jednoho počítače.

Tedy jasný příspěvek internetového trolla. Je běžnou lstí trollů vydávat se za více lidí. Protože, když něco píše více lidí, musí to být přeci pravda. 🙂 Jaké pak překvapení, když se za desítky různých jmen vydává jeden jediný člověk, často sociálně nemocný.

Naše pátrání – fáze č.2

“Všechny spory vyhrála… “

Příspěvek působil jako zakázaná reklama advokáta.

“To nejlepší co Vás mohlo potkat. A všechny spory vyhrála…”

Tak jsme si řekli, že se podíváme na skutečné výsledky a necháme si předložit skutečná soudní rozhodnutí.
Výsledek nás naprosto šokoval. Co se do té doby zdálo jako zábavné lovení trolla se najednou změnilo v odhalení obrovského podvodu.

V kanceláři máme k dipozici a rádi poskytneme celou řadu velmi podobných rozhodnutí.

1) Advokátka Juráčková poradí klientům, aby odstoupili od smlouvy s ES.
2) Odstoupením klient ztratí nárok na projekt zdarma a musí tento zaplatit.
3) Advokátka Juráčková poradí klientům, aby projekt ( či půjčku na projekt ) neplatili a poradí jim soudní spor.
4) Naprostou většinu těchto soudních sporů advokátka Juráčková jménem klientů prohraje.
5) Na konci je rozsudek ve kterém místo původních 170.000 Kč musí dotyční platit 450.000 Kč se všemi náklady soudů a advokátů. Rada advokátky Juráčkové tak způsobí značnou škodu.
6) A na úplném konci za tuto hodně špatnou radu klient advokátce Juráčkové ještě zaplatí tučnou odměnu cca 80.000 Kč.

Pravda je naprosto opačná nežli tvrzení falešných příspěvků. Z prověřených kauz advokátka Juráčková 95% soudů prohrála. Často na základě velmi amatérského chování, kdy nesplní lhůty soudů, přichází na projednání se složkou úplně jiného klienta, či odvolání místo na soud pošle úplně jinam. Odborné kruhy považují advokátku Juráčkovou za naprosto zoufalý případ v advokacii a její reálné výsledky tuto zoufalost potvrzují.

Jojo, "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne". 
A taky "Chytrému napověz, hloupého trkni" ale vy nic...

Doporučení doktora Vlacha

Řešení soudem je vždy nejhorší možné, dlouhé a velmi drahé. Viz. například tento odkaz z Ústavního soudu. Pokud Vás advokát postrkuje k tomu se soudit, vězte, že ze soudu bude profitovat hlavně on. Doporučujeme zajít věc konzultovat ještě k jinému advokátovi.

Platit své účty je normální. Pokud jste si objednali jakoukoliv práci, je normální tuto zaplatit. Když Vám někdo říká, že ji platit nemusíte, věřte selskému rozumu. Zaplatit nakonec musíme všechno. Se soudem je to však často mnohem více.
Když chcete získat slevu, jednejte slušně a věcně. Obvykle to funguje mnohem lépe nežli opačný přístup. 🙂

Pokud Vás také advokátka Juráčková vtáhla do průšvihu, máme pro Vás dobrou zprávu. Ústavní soud vydal nedávno závazné rozhodnutí, které říká, že advokát nese odpovědnost za svoji špatnou radu. Pokud jste tedy zbytečně odstoupili od smlouvy na základě její rady a museli platit náklady projektu, máte možnost požadovat tyto peníze přímo po advokátce. Odkaz, který Vám pomůže: https://www.epravo.cz/top/clanky/prelom-v-pojeti-odpovednosti-advokatu-108008.html .

Pokud myslíte, že také Vás advokátka Juráčková podvedla, napište nám. Připravili jsme pro Vás právní pomoc, jak získat vynaložené peníze zpět.

Opravdové výsledky advokátky Juráčkové

Advokátka Juráčková ráda mluví o údajných úspěších. Tak jsme se v Kanceláři rozhodli dát si ty “úspěchy” na papír. Sebrali jsme skončené věci a napsali Vám kolik by platil dotyčný klient, pokud by zůstal klientem ES a kolik platil ve výsledku dobré rady své advokátky. Držte se sedaček, bude to divoká jízda.

 pokud by zůstali klienty, za projekt by platilipokud by se při odstoupení dohodli s ES za projekt by platilipo dobré rada advokáta a prohraném soudu platí
Balcarovi0 Kč170.000 Kč523.356 Kč
Kučera0 Kč170.000 Kč690.922 Kč
Veselých0 Kč170.000 Kč678.947 Kč
Kosíková0 Kč170.000 Kč604.564 Kč

Všichni tito lidé uvěřili slovům advokátky o snadné výhře. Všichni mohli jako klienti ES čerpat výhodu projektu zdarma.
Mohli při ukončení smlouvy za projekt poctivě zaplatit. Bohužel ke své škodě uvěřili slovům špatného advokáta a ve výsledku po mnoho letech souzení vedle částky 170.000 Kč za projekt platí obrovské peníze za náklady neúspěšného soudu.

Tedy ještě jednou, pokud Vás advokátka Juráčková špatnou radou připravila o peníze, žádejte tyto po ní. Právník naší kanceláře Vám s tímto rád bezplatně pomůže: https://www.epravo.cz/top/clanky/prelom-v-pojeti-odpovednosti-advokatu-108008.html

Nespolehlivý plátce DPH, adresa na obecním úřadě

V naprostém úžasu jak také může fungovat “advokát”. Jak pro pár vyfakturovaných hodin připraví desítky lidí o hromady peněz. Napsali jsme na Advokátní komoru, požádali o vysvětlení jejich názoru a pokračovali v pátrání.

A každé další zjištění nás přivádělo k většímu a většímu úžasu. Posuďte sami.

Nejprve jsme zjistili, že advokátku Juráčkovou vede český stát jako nespolehlivého plátce DPH. Společnostem i jednotlivcům Finanční úřad doporučuje s lidmi z tohoto seznamu nespolupracovat. Jak hrozná vizitka pro advokáta.
Pro názornost výpis z registru nespolehlivých plátců DPH.

Později jsme zjistili, že advokátka Juráčková má trvalé bydliště na Obecním úřadu. Na obecním úřadě mají bydliště bezdomovci, lidé utíkající před dluhy a advokátka Juráčková.

Exekuce

Celou dobu se nám vracelo mnoho otázek. Proč advokátka Juráčková žene další a další lidi do stejného sporu, který již mnohokrát prohrála a o kterém ví, že znovu prohraje?

Proč neříká pravdu a obtěžkána množstvím soudních proher slibuje úspěch?

Proč má advokátka Juráčková své bydliště na Městském úřadu a je tak v odborných kruzích pro smích?

A pak kolegu napadlo otevřít rejstřík exekucí. Bingo.

Na advokátku Juráčkovou bylo v den napsání tohoto článku vedeno sedm exekucí. Máme velmi dobrý důvod si myslet, že další exekuční tsunami se na advokátku řítí. Topící se v dluzích poskytuje rady advokáta tak, jak je výhodné pro ni nikoliv pro klienty. Parazit.

A zde máme pro přehlednost exekuce advokátky Juráčkové.

Advokátka, která však advokátkou doopravdy není

Pořád jsme nechápali, jak někdo takový může být advokát. Pořád jsme nechápali, proč nezasáhne Advokátní komora. Až jsme zjistili, že Advokátní komora dávno zasáhla a paní Juráčková za advokátku se vydávající, advokátkou dávno není. Advokátka Juráčková má pozastavený výkon advokacie. Tedy jinými slovy nesmí vystupovat jako advokát.

Přesto v kanceláři víme jistě, že se za advokátka stále vydává, obelhává své klienty a velmi hrubě porušuje zákon.

Závěr doktora Vlacha

Původní vyšetřování banálního příspěvku odhalil obrovský případ, který bude mít mnoho vyvrcholení a nejspíše také vážný soud pro podvodného advokáta. Advokátka Juráčková nepravdou a špatnou radou přiměla desítky lidí ukončit smlouvu na stavbu domu. Ti pak přišli o možnost získat projekt zdarma. Následně tyto opět nepravdou a špatnou radou přiměla za provedené služby nezaplatit a podstoupit tak soudní řízení. Aby sama profitovala, jiné vážně finančně poškodila. Aby mohla splácet vlastní exekuce, jiné do exekucí uvrhla.

Dnes mnozí advokátkou Juráčkovou zavlečeni do soudů zjišťují, že jejich advokát doopravdy žádný advokát není. A že náhrady škod se nikdy nedovolají, když sama advokátka se topí v dluzích a exekucích.

A na internetu pořád můžete číst, jak je advokátka Juráčková skvělou a vše na co sáhne vyhrává.

Bonusový materiál

Abychom nekončili tak vážně, připravili jsme pro Vás zábavný bonusový materiál. Někdy jedna fotka řekne více nežli tisíce slov. Na prvém záběru vidíte paní Juráčkovou, když ještě jako advokátka odchází od prohraného soudu. Způsob jejího oblékání k soudu je opravdu radostným překvapením.

Na druhém záběru nám pak dnes již bývalá advokátka pořídila fotografii sama.

No tak tady musím pochválit odvážný out-fit. Přeci jen s modrým čírem se k soudu každý nerozběhne.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *