Lucie Gálová je troll

Lucie Gálová je troll

Charakteristika Lucie

Nádherným úlovkem typického trolla je Lucie Gálová. Ta vystupuje na všech diskusních serverech, které navštěvujeme. Dobrých sto příspěvků za necelé dva roky.

Naše pátrání

Opakujícím se motivem příspěvků tohoto trolla je tvrzení: “Díky ES máme dluhy 2.000.000 Kč a jsme v insolvenci”. Lucie Gálová zjevně neví, že insolvenční rejstřík je veřejný a každý se můžeme do tohoto podívat.

A tak jsme se podívali. Lucie Gálová s manželem podle insolvenčního rejstříku *1 dluží:

SBERBANK CZ588.369,59 Kč
České spořitelně610.049,67 Kč
Twisto Payments8.086 Kč
Chytrému nájmu411.531 Kč
ES140.259 Kč

Tedy celkový dluh Lucie Gálové v insolvenci činí 1.758.294 Kč, z tohoto dluhu však jen 551.790 Kč je dluh za ES a Chytrým nájmem *2. Tvrzení, že kvůli ES mají dluh 2.000.000 Kč je typická polopravda trolla. O zbylých 1.206.504 Kč manželé Gálovi připravili banky.

Tedy Lucie, já Vám řeknu, "Jen blbec se spálí dvakrát o stejná kamna."

Pátrání pokračovalo

Pochopitelně jsme se šli zeptat do ES, proč Lucie Gálová nedostala vytouženou hypotéku ?

Manželé Gálovi přišli do ES v srpnu 2016. Lucie byla s ročním dítětem na mateřské a plánovala brzký návrat do zaměstnání. Manžel Lukáš měl příjem 16.000 Kč měsíčně.

Pochopí i troll, že s jedním platem 16.000 Kč měsíčně život rodiny a ještě stavbu domu nepořídíte. V komunikaci o financování však Lucie avizuje svůj rychlý návrat do původního dobře placeného zaměstnání účetní a také zvýšení příjmu manžela Lukáše.

Plán to byl dobrý. Kdyby …

Nákup pozemku se podle plánu podařil a v listopadu 2016 se manželé Gálovi stali majiteli pozemku. Část peněz na doplacení ceny jim poskytl Chytrý nájem.

Bohužel zvýšení platu Lukáše Gála se neuskutečnilo.

Zásadní zhroucení plánu hypotéky na dům přichází s neplánovaným otěhotněním Lucie Gálové. Nové těhotenství znamená nemožnost nastoupit do zaměstnání. Rodina zůstává jen s jedním slabým příjem 16.000 Kč měsíčně.

Pikantní na celé věci byl email, kterým Lucie v červu 2017 žádá Chytrý nájem o přerušení splátek s příslibem, že své závazky následně uhradí. Ty pochopitelně nikdy neuhradila, stejně jako své další závazky bankám a před dluhy utekla do insolvence.

V červnu 2017 Lucie Gálová píše, že ještě neporodila. Byla tedy těsně před porodem. Pokud tedy počítáme dobře, pak Lucie znovu neplánovaně otěhotněla někdy v říjnu 2016 možná ze samé radosti, že se daří připravit úvěr na pozemek.

Komunikace e-mailem

Pro lepší přesnost zde uvádíme screen komunikace…

Hodnocení doktora Vlacha

Lucie Gálová je klasický troll. Polopravdou i lží manipuluje a vytváří dojem chudáka. Na ES svádí své nesplácené dluhy k bankám. Jediným důvodem neúspěchu stavby domu je její neschopnost plánovat rodičovství.

Co si můžeme myslet o ženě, která pro stavbu domu slíbí rychlý návrat do zaměstnání a pak neplánovaně otěhotní? Co si myslet o člověku, který za své těhotenství viní jiné?

A taky se říká Jak se do lesa volá, tak se z lesa ozývá. 
Jenže Každá liška svůj ocas chválí a tak tomu vlastně rozumíme.

Poznámky pod čarou

*1 Výpisy z insolvenčního rejstříku

*2 ES a Chytrému nájmu dluží manželé Gálovi mimo jiné půjčku na nákup pozemku. 

 

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *