Advokátka Juráčková aneb narazili jsme na obrovský podvod?

Zadání případu

Prvý podnět, který jsme od Vás k přezkoumání obdrželi bylo prošetření podezřelých příspěvků, které až nekriticky vychvalovali práci advokátky Juráčkové. Příspěvek mluvil o tom, že:

“Advokátka Juráčková Vám rozhodně pomůžete nic neplatit …. a všechny spory vyhrála … je to to nejlepší co Vás mohlo potkat. “

Tak jsme se pustili do šetření.

Naše pátrání

Pustili jsme se do šetření. Našli jsme velmi podobný příspěvek se stejnou gramatickou chybou napsaný třemi různými lidmi (identitami) a vložený během 10 dní na 7 různých diskusních serverů.

Už samotná situace, kdy někdo vkládá stejný příspěvek na různá místa nám vždy ukazuje na značnou pravděpodobnost manipulace. Běžný uživatel internetu napíše jeden příspěvek na jedno místo, kde se právě nachází. Pokud někdo vyhledává další servery a do těchto kopíruje stejný příspěvek, obvykle jde o trolla. Pokud navíc v jeden čas vkládají podobný příspěvek různí lidé, je manipulace skoro jistá. V prvém kole šetření jsme tedy dali těmto příspěvkům vychvalujícím práci advokátky Juráčkové trollí index 80%. Pravděpodobnost manipulace vysoká.

V druhém kole jsme se objednali do ES. A položili jednoduchou otázku, zdali advokátka opravu vyhrává na co se podívá ?

Již úsměv právníka ES říkal mnohé. Když následně otevřel šanon a začal číst jednu Juráčkové prohru za druhou, nestačili jsme se divit. Najednou jsme si uvědomili, že tentokrát jsme kápli na něco opravdu velkého.

V kanceláři máme k dipozici a rádi poskytneme celou řadu velmi podobných rozhodnutí.

1) Advokátka Juráčková poradí klientům, aby odstoupili od smlouvy s ES.
2) Odstoupením klient ztratí nárok na projekt zdarma a musí tento zaplatit.
3) Advokátka Juráčková poradí klientům, aby projekt ( či půjčku na projekt ) neplatili a poradí jim soudní spor.
4) Na konci je rozsudek ve kterém místo původních 170.000 Kč musí dotyční platit 450.000 Kč se všemi náklady soudů a advokátů. Rada advokátky Juráčkové tak způsobí značnou škodu.
5) A na úplném konci za tuto hodně špatnou radu klient advokátce Juráčkové ještě zaplatí tučnou odměnu cca 80.000 Kč.

Jojo, "Tak dlouho se chodí se džbánem pro vodu, až se ucho utrhne". 
A taky "Chytrému napověz, hloupého trkni" ale vy nic...

Hodnocení doktora Vlacha

V kanceláři máme zmapováno již celou řadu případů, kdy všechny, jeden jako druhý, končí stejným výsledkem – vysokou prohranou částkou klienta advokátky Juráčkové.
Reklama advokátů je zakázaná.

Informace o tom, že nebudete muset nic platit a také informace, že paní Juráčková všechno vyhrála, jsou informace naprosto nepravdivé. Pravda je přesně opačná. Přemýšleli jsme, kdo nepravdu zveřejňuje a kdo na této nepravdě profituje?
ES na soudu nic nevydělají a stojí je spoustu času.

Klienta souzení stojí opravdu balík.

Jediný, kdo vydělá bez ohledu na výsledek, jediný kdo profituje při prohře i výhře, je advokátka Juráčková. Ta advokátka, která svým klientům radí nic neplatit a soudit se. Ta advokátka, jejíž práci propagují nepravdivá tvrzení v diskusních fórech.

Z výše popsaného se zdá, že nepravdivé příspěvky přinášejí prospěch jen a právě advokátce Juráčkové. A tím se dostáváme k meritu věci. Advokáti mají zákonem přísně zakázáno propagovat podobnou reklamou svoji práci. Pokud falešné nepravdivé příspěvky napsala sama Juráčková, hrubě porušila zákon a nese tak hmotnou odpovědnost vůči těm, kteří příspěvku uvěřili a přišli tak o peníze.

Maisterštik

Ve třetím kole šetření se nám podařil maisterštik. Přes své kontakty jsme se dostali k IP adrese na dvou diskusních serverech. Zjistili jsme, že příspěvky, za kterými se vydávají tři různí lidé jsou napsané z jednoho počítače (IP adresy).

Pravděpodobnost manipulace jsme tak v tomto případě zvýšili na 97%.

Naše doporučení

Řešení soudem je vždy nejhorší možné, dlouhé a velmi drahé. Viz. například tento odkaz z Ústavního soudu *1. Pokud Vás advokát postrkuje k tomu se soudit, vězte, že ze soudu bude profitovat hlavně on. Doporučujeme zajít věc konzultovat ještě k jinému advokátovi.

Platit své účty je normální. Pokud jste si objednali jakoukoliv práci, je normální tuto zaplatit. Když Vám někdo říká, že ji platit nemusíte, věřte selskému rozumu. Zaplatit nakonec musíme všechno. Ze soudem je to však často mnohem více.

Když chcete získat slevu, jednejte slušně a věcně. Obvykle to funguje mnohem lépe nežli opačný přístup.

Pokud Vás také advokátka Juráčková vtáhla do průšvihu, máme pro Vás dobrou zprávu. Ústavní soud vydal nedávno závazné rozhodnutí, které říká, že advokát nese odpovědnost za svoji špatnou radu. Pokud jste tedy zbytečně odstoupili od smlouvy na základě její rady a museli platit náklady projektu, máte možnost požadovat tyto peníze přímo po advokátce. Odkaz, který Vám pomůže zde:

https://www.epravo.cz/top/clanky/prelom-v-pojeti-odpovednosti-advokatu-108008.html

Pokud myslíte, že také Vás advokátka Juráčková podvedla, napište nám. Připravili jsme pro Vás právní pomoc, jak získat vynaložené peníze zpět.

Bonus

Trochu na odlehčení jsme pro Vás šťastnou náhodou stáhli ze sítě bonusový materiál. Je to fotografii advokátky Juráčkové, jak odchází od soudu po dvou prohraných sporech.

http://www.es-kancelar.cz/wp-content/uploads/2018/11/advokátka.jpg

Opravdové výsledky advokátky Juráčkové

Promotéři této advokátky, či sama advokátka vydávající se za běžné občany mluví o údajných úspěších. Tak jsme se v Kanceláři rozhodli dát si ty “úspěchy” na papír. Sebrali jsme skončené věci a napsali Vám kolik by platil dotyčný klient, pokud by zůstal klientem ES a kolik platil ve výsledku dobré rady své advokátky. Držte se sedaček, bude to divoká jízda.

 pokud by zůstali klienty, za projekt by platilipokud by se při odstoupení dohodli s ES za projekt by platilipo dobré rada advokáta a prohraném soudu platí
Balcarovi0 Kč170.000 Kč523.356 Kč
Kučera0 Kč170.000 Kč690.922 Kč *2
Veselých0 Kč170.000 Kč678.947 Kč
Kosíková0 Kč170.000 Kč604.564 Kč

U pana Kučery poslední instance odmítla projednávat dovolání advokátky Juráčkové pro základní nedostatky podání advokátky.

U manželů Veselých poslední instance odmítla dovolání pro hrubé chyby v podání advokátkou.

U paní Kosíkové, advokátka Juráčková odvolání na prohraný soud poslala omylem do ES místo na soud. Prošvihla tak lhůtu k odvolání.

Všichni tito uvěřili slovům advokátky o snadné výhře. Všichni tito mohli jako klienti ES čerpat výhodu projektu zdarma. Mohli při ukončení smlouvy za projekt poctivě zaplatit. Bohužel ke své škodě uvěřili slovům špatného advokáta a ve výsledku po mnoho letech souzení vedle částky 170.000 Kč za projekt platí obrovské peníze za náklady neúspěšného soudu.

Tedy ještě jednou, pokud Vás advokátka Juráčková špatnou radou připravila o peníze, žádejte tyto po ní. Právník naší kanceláře Vám s tímto rád bezplatně pomůže:
https://www.epravo.cz/top/clanky/prelom-v-pojeti-odpovednosti-advokatu-108008.html

Poznámky pod čarou

*1 Zajímavý odkaz Ústavního soudu, který vysvětluje proč je postup advokátky Juráčkové nesprávný a pro klienty nebezpečný: https://www.epravo.cz/top/clanky/soudni-spor-muze-vyjit-pekne-draho-107996.html

*2 U pana Kučery nešlo o cenu projektu. Pan Kučera se na radu advokáta rozhodl nevrátit půjčky poskytnuté během stavby. Tato špatná rada a snaha o nepoctivost ho stála 690.922 Kč.

Slibuje zázrak, přináší chaos a zmar

Jak připravujeme tento článek setkáváme se s dalšími a dalšími lidmi, kteří jsou advokátkou Juráčkovou poškozeni. Jistě zpracujeme pokračování tohoto článku s příběhy konkrétních lidí. Z výpovědí se dozvídáme, jak advokátka Juráčková své budoucí klienty nejprve vyděsí a zrazuje od pokračování ve stavbě domu s ES. Informace, které jim předává jsou naprosto nepravdivé a zavádějící. Klienti se tak rozhodují podle nesprávných informací a tím si způsobují značnou škodu.

Následně doporučí rozhodně nic neplatit a vtáhne do soudního sporu, který je výhodný jen pro ni. Následuje naprostý chaos a zmar. Advokátka není schopná odpovědět na jedinou zprávu včas. Opakovaně na soudy přichází se složkou jiného klienta k úžasu soudců. Odvolání proti prohranému soudu místo na soud poslala do ES. V minimálně v jednom případě tento chaos klient nevydržel a zbavil advokátku pověření přímo před soudci při probíhajícím soudním projednání.

Přineseme pokračování tohoto článku a věřte budou to příběhy k neuvěření.

Bonus II

Od svých čtenářů jsme získali další zajímavé informace.
Advokátka Juráčková je vedena na seznamu Nespolehlivých plátců DPH Českého státu. To je mimořádně špatná vizitka ukazující na velkou nepořádnost, značné finanční potíže nebo obojí. Jako vizitka advokáta příšerné. Případné finanční potíže by pak dobře vysvětlovaly, proč advokátka žene klienty do prohraných sporů, když i za tyto dostane zaplaceno. Že jde o jednání krajně neetické je v této věci zřejmé.

Pro dokreslení situace přikládáme kopii výpisu z registrů Nespolehlivých plátců.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *